Ulje çmimi! Gruri i zakonshëm i grurit - Farërat për lëndinë prej 10 Kg Shfaq të madhe

Gruri i zakonshëm i grurit - Farërat për lëndinë prej 10 Kg

CynodonDactylon10

Produkt i ri

Fara Cynodon Dactylon Bermuda - 10 kg thes

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt sepse ka tashmë një zbritje.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

129,00 € me TVSH

-11,00 €

140,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Fara e Bottos (Cynodon Dactylon) nga Bottos është një makro-specie që formon një shtresë kompakte, rezistente ndaj shkeljes intensive dhe thatësirës së zgjatur, ajo mbetet e gjelbër nga marsi deri në nëntor në të gjitha zonat mesdhetare deri në 45 ° C, me kusht që të jetë në diell të plotë. Në dimër, nën 10 ° C, ai kthehet në të verdhë. Përhapet përmes stonove që krijojnë një pallto të dendur dhe të vazhdueshme, madje edhe me një prerje të ulët.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetMacroterma
Rezistencai shkëlqyer
Utilizzo e dosaggio
Doza10-20 gramë për metër katror
PërdorimiKopshte dhe parqe
Periudha e mbjelljeskorrik
Composizione tipica
Cynodon Dactylon (%)100

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...