Blue Blue - Farërat për lëndinë prej 1 Kg Shfaq të madhe

Blue Blue - Farërat për lëndinë prej 1 Kg

030401202

Produkt i ri

PR ZONAT RASTIKE

Më shumë detaje

  • Jeshile e errët
  • Pak mirëmbajtje
  • Rezistent ndaj sëmundjes

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 17 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 17 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

17,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përzierje jeshile e errët me cilësi të mesme për zonat me klimë të nxehtë kontinentale (varg klimës italiane), gjithashtu e përshtatshme për zonat bregdetare, të studiuara dhe të formuluara për çdo lloj terreni.

Përzierje me shfaqje të shkëlqyera edhe në hije, deri në 50% më pak se drita direkte. Produkt i përbërë nga gjenerata e fundit e kultivarëve amerikanë.

Qilim që në pjekurinë e plotë, paraqitet me densitet të lartë, uniformitet dhe kërkesa të ulëta për mirëmbajtje.

Pika tolerante për kafen e verës. Ideale për ndërtimin e lëndinave të vogla ose të mëdha rekreative; rekomandohet gjithashtu për t’u përdorur në sporte, siç janë fushat Rugby.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetMICROTHERM
Rezistencai shkëlqyer
Utilizzo e dosaggio
Doza40-50 gr / m2
PërdorimiZonat e detit
PërdorimiZonat rekreative
PërdorimiSipërfaqet sportive
Periudha e mbjelljesMar
Periudha e mbjelljesmaj
Periudha e mbjelljestetor
Periudha e mbjelljesprill
Periudha e mbjelljesi vendosur
Composizione tipica
Festuca arundinacea (%)90
Poa pratense (%)10
Dimensioni e peso
Paketimikuti
Pesha (kg)1
Default
Ikonat faraJeshile e errët
Ikonat faraPak mirëmbajtje
Ikonat faraRezistent ndaj sëmundjes

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave ROYAL BLUE

Përbërja e përzierje, këshilla teknike për mbjelljen dhe mirëmbajtjen e fisi ROYAL BLUE Bottos.

Shkarkime (117.32k)