Royal Park - Farërat për lëndinë prej 1 Kg Shfaq të madhe

Royal Park - Farërat për lëndinë prej 1 Kg

030409202

Produkt i ri

PR ZONAT REKREATIVE

Më shumë detaje

  • Rezistent ndaj ndikimit

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 12 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 12 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,12 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

12,95 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përzierje e mesme e strukturës me Festuca arundinacea dhe American Loietti me ngjyrë të gjelbër intensive, e dizajnuar për mbjelljen e vonë të verës në barërat e terrenit bazuar në arundinacea të errëta Festuche.

Ideale për mbjellje të reja në parqe, rrethrrotullime rrugore, zona publike dhe / ose sipërfaqe me një buxhet më të ulët të shpenzimeve pa hequr dorë nga aspekti estetik dhe tekniko-funksional.

I përshtatshëm për mbjelljet e reja të terreneve të lojërave të shkelura siç janë Fushat
Rugby. Në pjekurinë e plotë, është i dendur, me cilësi të mesme dhe uniforme. Tolerant i Mal Bianco, Filo Rosso, Spot Dollar dhe Microdochium nivale.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetMICROTHERM
Rezistencai shkëlqyer
Utilizzo e dosaggio
Doza40-50 gr / m2
PërdorimiZonat rekreative
PërdorimiSipërfaqet sportive
Përdorimioverseedings
Periudha e mbjelljesprill
Periudha e mbjelljesi vendosur
Periudha e mbjelljesMar
Periudha e mbjelljesmaj
Periudha e mbjelljestetor
Composizione tipica
Festuca arundinacea (%)70
Ryegrass, shumëvjeçare (%)30
Dimensioni e peso
Paketimikuti
Pesha (kg)1
Default
Ikonat faraRezistent ndaj ndikimit

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave ROYAL PARK

Përbërja e përzierje, këshilla teknike për mbjelljen dhe mirëmbajtjen e SEED ROYAL PARK Bottos.

Shkarkime (116.81k)