PRATO ERBOSO S.r.l. IT ËSHTË AUTORIZUAR BOTTOS 2019 TRANSITUES - KËTË GARANTON PRODUKTE TË GJITHA FRESH DHE TË SHFRYTUAR NË 24 ORË
Jade - Fara për lëndinë-1 Kg Shfaq të madhe

Jade - Fara për lëndinë-1 Kg

030102202

Produkt i ri

  • hije

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 11 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 11 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,11 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.
100% e mallrave të freskëta

11,75 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përzierje e bukura e cilësi, ideale për kopshte private, me sipërfaqe më së shumti në hije nga drurët gjetherënës ose një pjesë e ftohtë, zonat e ekspozuar në Veri. Turf përbëhet nga kultivarëve të pjesës veriore të evropës origjinës, të karakterizuar nga ngjyrave të ndritshme të gjelbër gjithashtu
në të ftohtë të sezonit, në sajë të kombinuar praninë e Festuca rubra rubra dhe Festuca rubra kaloi.

Në pjekurinë e plotë, ajo ka një shumë të dendura, të bukura dhe të njëtrajtshme. Të hyrë në konkurrencë me rrënjët e pemëve të pranishëm dhe që atëherë ajo është zgjidhja më e mirë për zgjidhjen e të ashtuquajturave probleme të mbuluar dhe aktivë që jetojnë elementet (dhe jo vetëm nga ana arkitektonike strukturat).

Tolerant në Mal të Bardhë, të Kuqe Fije, Dollar Vend dhe Microdochium borë.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
LlojetMICROTHERM
Rezistencai shkëlqyer
Utilizzo e dosaggio
Doza30-40 gr / m2
PërdorimiKopshte dhe parqe
Periudha e mbjelljestetor
Periudha e mbjelljesMar
Periudha e mbjelljesmaj
Periudha e mbjelljesi vendosur
Periudha e mbjelljesnëntor
Periudha e mbjelljesshkurt
Periudha e mbjelljesprill
Periudha e mbjelljesgjilpërë
Composizione tipica
Festuca rubra (%)30
Festuca rubra kaloi (%)25
Ryegrass, shumëvjeçare (%)45
Dimensioni e peso
Paketimikuti
Pesha (Kg)1
Default
Ikonat farahije

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime