FG-40/125A - Pompë centrifugale normalizuar mbështetje Pamjen më të mëdha

FG-40/125A

Pedrollo

FG-40/125A - Pompë centrifugale normalizuar mbështetje

2 POMPA E VETME-FAZA

Në fushën e performancës

Prurjes deri në 160 l/min (9.6 m3/h) Përhapja e deri në 67 m Engine: 2 x 1 Kw (2 x 1.36 HP)

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 49 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 49 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,90 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

499,89 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Numri i impellers1

Më shumë info

Përdoret për furnizimin me ujë, sistemet e larjes, rritjen e presionit, fikjen e zjarrit instalimet, ujitje, industri, qarkullimin e ujit në ajër të kondicionuar sistemet, dhe të bujqësisë.

Të dhënat fletë

Caratteristiche costruttive
Numri i impellers1