FG-40/160B - Pompë centrifugale normalizuar mbështetje Shfaq të madhe

FG-40/160B - Pompë centrifugale normalizuar mbështetje

FG-40/160B

Produkt i ri

TË VETME-FAZA / TRE-FAZOR

Në fushën e performancës

Prurjes deri në 160 l/min (9.6 m3/h) Kokën lart për 94 m Engine 2 x 1.5 Kw (2 x 2 HP)

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 516 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 516 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,16 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

516,03 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përdoret për furnizimin me ujë, sistemet e larjes, rritjen e presionit, fikjen e zjarrit instalimet, ujitje, industri, qarkullimin e ujit në ajër të kondicionuar sistemet, dhe të bujqësisë.

Komente

Të dhënat fletë

Karakteristikat e ndërtimit
Numri i impellers1
Caratteristiche essenziali
Loansimpianti antincendio
Loanssistemet e presionit
Loanssistemet e ftohjes
Loanssistemet e larjes
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e ajrit të kondicionuar
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fletë teknike Pedrollo FG

Gama e performancës, kufijtë e përdorimit, përdorimet dhe instalimet, kthesat e punës dhe dimensionet e pompave centrifugale të standardizuara FG të Pedrollo.

Shkarkime (1.01M)