FG-40/160A - Pompë centrifugale normalizuar mbështetje Pamjen më të mëdha

FG-40/160A

Pedrollo

FG-40/160A - Pompë centrifugale normalizuar mbështetje

TË VETME-FAZA / TRE-FAZOR

Në fushën e performancës

Prurjes deri në 240 l/min (14.4 m3/h) Kreu deri në 95 m Engine: 2 x 2.2 Kw (2 x 3 HP)

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 488 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 488 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,88 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

488,70 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Numri i impellers1

Më shumë info

Përdoret për furnizimin me ujë, sistemet e larjes, rritjen e presionit, fikjen e zjarrit instalimet, ujitje, industri, qarkullimin e ujit në ajër të kondicionuar sistemet, dhe të bujqësisë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Karakteristikat e ndërtimit
Numri i impellers1

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...