FG-32/200A - Pompë centrifugale normalizuar mbështetje Shfaq të madhe

FG-32/200A - Pompë centrifugale normalizuar mbështetje

FG-32/200A

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 540 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 540 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,40 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

540,93 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përdoret për furnizimin me ujë, sistemet e larjes, rritjen e presionit, fikjen e zjarrit instalimet, ujitje, industri, qarkullimin e ujit në ajër të kondicionuar sistemet, dhe të bujqësisë.

Komente

Shkarkime

Fletë teknike Pedrollo FG

Gama e performancës, kufijtë e përdorimit, përdorimet dhe instalimet, kthesat e punës dhe dimensionet e pompave centrifugale të standardizuara FG të Pedrollo.

Shkarkime (1.01M)