FG-32/160C - Pompë centrifugale normalizuar mbështetje Shfaq të madhe

FG-32/160C - Pompë centrifugale normalizuar mbështetje

FG-32/160C

Produkt i ri

Inverter për pompat, të vetme të fazës

Voltage:

linja e tensionit 1 x 230 V motor tensionit 1 x 230 V

Fuqia:

0.55 Kw - 4.3 Armëve

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 476 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 476 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,76 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
34,65 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

476,46 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përdoret për furnizimin me ujë, sistemet e larjes, rritjen e presionit, fikjen e zjarrit instalimet, ujitje, industri, qarkullimin e ujit në ajër të kondicionuar sistemet, dhe të bujqësisë.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e ajrit të kondicionuar
Loansimpianti antincendio
Loanssistemet e presionit
Loanssistemet e ftohjes
Loanssistemet e larjes
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fletë teknike Pedrollo FG

Gama e performancës, kufijtë e përdorimit, përdorimet dhe instalimet, kthesat e punës dhe dimensionet e pompave centrifugale të standardizuara FG të Pedrollo.

Shkarkime (1.01M)