2-SST-PC Hundë një drejtkëndëshe band gamë 06 x 1.8 m Pamjen më të mëdha

89-1512

TORO Irrigazione

2-SST-PC Hundë një drejtkëndëshe band gamë x 0.6 1.8 m

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1,58 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Hundë të aftë për përballimin e drejtkëndëshe rajone të përshtatshëm kur keni nevojë për të ujitur shirita të vendit, të gjatë dhe të ngushtë.

Për shpërndarjen e ujit është homogjen dhe proporcional.

Mund të jetë i instaluar në ndonjë grykë 570 seri, ose LPS retractable, përshtatës shkurre, litarët extension, dhe një hundë të caktuar.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...