12-Q-PC - Grykë në një kënd të caktuar varg 3.7 m deri në 90 Pamjen më të mëdha

12-Q-PC

TORO Irrigazione

12-Q-PC - Grykë në një kënd të caktuar varg 3.7 m deri në 90 gradë

Sulmi mashkull.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1,58 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Varg max. (m.)3.7
Lloji i sulmit1/2"

Më shumë info

Për shpërndarjen e ujit është homogjen dhe proporcional.

Modelet dallohen nga ngjyra të ndryshme nuk janë që të dy tipare të reja të nozzles MPR Plus.

Mund të jetë i instaluar në ndonjë grykë 570 seri, ose LPS retractable, përshtatës shkurre, litarët extension, dhe një hundë të caktuar.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Varg max. (m.)3.7
Lloji i sulmit1/2"

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar