LPS217 - Spërkatës fshehur varg 5.2 metra Shfaq të madhe

LPS217 - Spërkatës fshehur varg 5.2 metra

LPS217

Produkt i ri

Zgjohet lartësi 5 cm. Duke punuar kënd të ndryshueshme.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,02 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

2,42 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kompakt trupin me ndryshueshme arc nozzles (VAN) para-instaluar, dhe të udhëtimit të frëngji për lartësi nxjerrjen e 51 mm ose 102 mm janë veçoritë kryesore të spërkatës statike retractable LPS.

E LPS është ideale për instalimet në një objekt banimi, dhe në sajë të madhësisë së vogël të diametri i kokës përshtatet për shumë lloje të tokës së ujitur.

E nozzles para-instaluar janë të kalibruar normat e reshjeve janë të balancuara dhe të tilla që të japin një edhe shpërndarja e ujit.

Trupi i spërkatës LPS është sinonim me rezistencën: ajo është formuar nga një pjesë e vetme, formohem me kthimin pranverë çelik inox, për të siguruar një të përsosur kthimin e frëngji.

Seri Toro® LPS i plotëson të gjitha nevojat pa cënuar cilësinë. Këto sprayheads janë të pajisura me një trup që është i fortë dhe kompakt, me një presion-aktivizuar vulë që redukton në minimum rrjedhje rrjedhën e gjatë fillimin dhe pengon hyrjen e mbeturinave gjatë tërheqje.

Guarnizione di Tenuta Attiva

Vulën E Aktiv

Redukton në minimum humbjet që mund të ndodhë kur frëngji është ngritur dhe mban mbeturinat në frëngji në fazën e tërheqje.

Molla di Retrazione in Acciaio Inossidabile

Pranverë Tërheqje Çelik Inox

Profesional të cilësisë dhe besueshmërisë në funksionimin e ngritje dhe tërheqje.

Impugnatura Superiore Ergonomica

E Sipërme Të Trajtojë Ergonomik

Unik të kontrollit të tipit të kap dhe e tjerr për vendosjen e kënd e hundë nga lart, dhe në kushtet e të dyja lagësht dhe të thatë.

Componenti Rimovibili

Komponentët Lëvizshëm

Hundë, kapak mbyllje të brendshme dhe të komponentëve janë lehtësisht të lëvizshëm për larjen e rrobave dhe të mirëmbajtjes.

Karakteristika të LPS

Guarnizione di Tenuta Attiva

Vulën E Aktiv

Redukton në minimum humbjet që mund të ndodhë kur frëngji është ngritur dhe mban mbeturinat në frëngji në fazën e tërheqje.

Molla di Retrazione in Acciaio Inossidabile

Pranverë Tërheqje Çelik Inox

Profesional të cilësisë dhe besueshmërisë në funksionimin e ngritje dhe tërheqje.

Impugnatura Superiore Ergonomica

E Sipërme Të Trajtojë Ergonomik

Unik të kontrollit të tipit të kap dhe e tjerr për vendosjen e kënd e hundë nga lart, dhe në kushtet e të dyja lagësht dhe të thatë.

Componenti Rimovibili

Komponentët Lëvizshëm

Hundë, kapak mbyllje të brendshme dhe të komponentëve janë lehtësisht të lëvizshëm për larjen e rrobave dhe të mirëmbajtjes.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshura LPS

Manuali i përdorimit me udhëzime për instalimin dhe përdorimin e spërkatësve TPSO Irrigation LPS.

Shkarkime (59.05k)