570Z-4P-COM - Spërkatës fshehur nga 10 cm Shfaq të madhe

570Z-4P-COM - Spërkatës fshehur nga 10 cm

89-4723

Produkt i ri

Zgjohet lartësi 10 cm. PA HUNDË. Me valvul kontrolloni.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

5,87 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E shkathët. Fleksibël. Të besueshme. Me spërkatës Toro 570Z është gjithçka që ju duhet për të instaluesit, të banimit dhe të mirëmbajtjes që dëshironi të ruani vetëm një gamë të sprinklers.

E karakterizuar nga një vulë e cila është aktive tashmë në shumë të ulët presion, e cila lejon për të larë vetëm në kthimin fazën e frëngji, modelet 570Z janë ideale për kopshte të vogla dhe zona të gjelbëruara.

Shtatë të dallueshme port nozzles pop-up, dhe një numër i madh i këmbyeshëm nozzles ofrojmë përdoruesit një shans për të përdorur praktikisht të pakufizuar.

Strukturat e madhësive të ndryshme, për të përmbushur kërkesat e ndryshme të instalimit, dhe njëqind e pesëmbëdhjetë të ndryshme nozzles të sigurojë shkathtësi të jashtëzakonshme.
Frëngji unazë siguron një hark të rregullimit të lehtë dhe të besueshëm.

E 570Z është ideale për zonat e peizazhit të ndërlikuar. Modelet PR dhe PRX janë ideale për aplikime të lartë të operacionit presion ose e ndryshueshme, duke përfshirë gjatë kanale dhe shpatet. Në modelet ZXF dhe PRX pajisje X-Rrjedhjen e zvogëlon humbjet e ujit nga 99% nëse është e dëmtuar.

E valvul kontrolloni (fakultativ) të aftë për të marrë parasysh një rënie prej 3 metra për të shmangur që në zonat me një ndryshim në lartësi prej Pop-Up të pozicionuar në pjesën e poshtme të vazhdojë për të humbur ujin në fund të ciklit, ujitjes nga krijimi i rezervuarëve të ujit dhe mbeturinave.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...