SHBA-415 - Spërkatës fshehur varg 4.5 metra

US-415

Produkt i ri

Zgjohet lartësi 10 cm. Duke punuar kënd të ndryshueshme.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,02 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

2,87 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Cilësia Shi Zog në Çmimin më të Mirë në Treg.

Vula fjongo është aktivizuar nga presioni i pengon rrjedhën e tepruar dhe humbjen e ujit. Pengon hyrjen e mbeturinave gjatë kthimit të mëngët. E qëndrueshme anësor të dhënit gji në mekanizëm veshin-rezistente, e përbërë nga dy pjesë lejon të shpejtë dhe të lehtë nënshtrimi ndaj shefave. Trupi dhe unaza arrë guximshëm dhe do të ofrojë qëndrueshmëri, edhe në kushte të vështira dhe me presion të lartë.

Një reduktuar ekspozuar sipërfaqen e bën produktin pothuajse i padukshëm për të një zone të gjelbër më të këndshme. Për të shtuar lehtësi, këto sprayheads janë dhënë me krerët VAN para-instaluar.

Në UNI-Llak™ mund të jetë i instaluar në të gjithë krerët dhe pajisje Shi Zog, duke e thjeshtëzuar menaxhimin e depos. Kokat, një FURGON dhe filtri janë lehtësisht të lëvizshëm për të shtyer. Në pjesët e brendshme janë të lëvizshëm nga maja e spërkatës për të lehtë të shërbimit. Ata janë të pajisur me një vidë rregullimin e fluksit dhe rreze.

E valvul kontrolloni SAM fakultative, installable direkt në terren, mban ngarkesën e presionin e krijuar nga një ndryshim në lartësi të barabartë me 1.5 m të ujit të kolonë.
2 heqjen lartësitë e kullës.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Zgjohet lartësia (cm.)10 cm
Lloji i sulmitmashkull
Dotazioni
Valvul kontrollonijo
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmnjë
Applicazioni
Tipike të përdorurkomercial

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Broshura Uni-Spray Rain Bird

Broshura spërkatës Uni-Spray Rain Bird.

Shkarkime (136.82k)