1802 - Spërkatës zhdukjen e 5 cm Shfaq të madhe

1802 - Spërkatës zhdukjen e 5 cm

1802

Produkt i ri

Zgjohet lartësi 5 cm. PA HUNDË.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,02 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

2,43 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me spërkatës statike N°1 të mirë të shitur për 25 vjet !

Vula është i shkrirë në bezel dhe për të krijuar një "kafaz" e ndërtuar në plastike që ofron një i pashoq forcë në rërë, presioni dhe mjedisin.

Përveç kësaj, dizajnit të nënshkruar multi-funksion, i aktivizuar nga presioni, siguron një të lartë të performancës nënshkrimin pa e tepruar rrjedhin aq sa për të lejuar instalimin e më shumë statike të lidhura në të njëjtin valve.

Të fortë e të kthehen pranverë në çelik të ofron një kthim të nominale optimale.

Mekanizmi i anësor të dhënit gji, të përbërë nga dy pjesë, e pranishme në të gjitha modeleve, të lejon të lehtë përshtatjen e printhead dhe siguron një qëndrueshmëri të shquar.

Kontrolli i fl ow të saktë të gjatë kryeradhës largon mbeturinat nga spërkatës, duke siguruar optimale kthimin e mëngë në ndonjë lloji i tokës.

Të gjitha spërkatës komponente janë të lëvizshëm nga maja, pa përdorimin e mjete të posaçme, duke lejuar larje të lehtë dhe të shpejtë si dhe mirëmbajtjen e spërkatës

Ndërtuar me materiale plastike për të rezistojnë rrezeve UV, i testuar dhe me çelik komponentët rezistente ndaj korrozionit, për të siguruar një jetë të gjatë.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Zgjohet lartësia (cm.)5 cm
Varg max. (m.)5.5
Prurjes max. (l./min.)00:33
Duke punuar me presion max. (bar)2.1
Duke punuar me presion min. (bar)1
Lloji i sulmitfemër
Madhësia bashkangjitje1/2 "
Dotazioni
Valvul kontrollonijo
Pajisje edhe-dëshmijo
Treguesi i jo-të ujit të pijshëmjo
Veshje për fushat sportivejo
Presioni rregullatorijo
Pajisje, për të ndaluar rrjedhjenjo
Caratteristiche esclusive
Sulmi nga ana fakultativenjë
Frëngji fiksejo
Frëngji në çelik inoxjo
Applicazioni
Tipike të përdorurZonat me pjerrësi
Tipike të përdorurshkurre
Tipike të përdorurbanimi
Tipike të përdorurZonat e terrenit
Default
GaranciPesë vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Shkarkime