LPS Saktësi - Spërkatës 90 shkallë në varg 4.6 metra Shfaq të madhe

LPS Saktësi - Spërkatës 90 shkallë në varg 4.6 metra

53892

Produkt i ri

Zgjohet lartësi 10 cm. Duke punuar kënd prej 90 gradë. Gamë të rregullueshme nga 2.4 për 4.6 metra.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 8 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 8 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,08 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

8,43 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Spërkatës kompakt trupin me femra fije dhe hundë, Saktësi Llak gamë të rregullueshme dhe fikse kënd të para-instaluar.

Ajo garanton thjeshtësinë e instalimit dhe rregullimin, e kombinuar me karakteristikat e nozzles janë jashtëzakonisht të gjithanshëm dhe për të kryer.

Varg është lehtë të përshtateni duke përdorur një banesë-kreu kaçavidë, nga ana e rregulluar vidë të drejtën për të ulur rreze, ose anasjelltas për të rritur atë.

Karakteristika të LPS Precision

Aumenta l'efficienza di irrigazione

Rritet efikasiteti i ujitjes

Nozzles Saktësi seri janë një risi absolute në modelin e reshjeve normë prej rreth 2.5 cm. tani që e bën këtë familja e tij është më efikase në drejtim të ujit të kursimeve.

Tecnologia H²0 Chip Brevettata

Teknologjia, E H20 Chip, Të Patentuar

Me teknologji të patentuar, e H20 – nuk ka pjesë të lëvizshme – çdo seri të nozzles Saktësi seri krijon një ose më shumë rrjedha të lekundese në frekuencë të lartë për të arritur në rreze dhe i harkut të dëshiruar uljen e 1/3 e ujit të përdorur.

Risparmia l'Acqua e Risparmi Denaro

Ruaj të Ujit dhe të kurseni të Holla

Kursimet në kosto për njësi e ujit dhe për të marrë zbritje në jo-të tepërta në qoftë se ju përdorni acquedetto për të ujitur.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmitmashkull

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...