NYMR0402 - tkurret Mëngë të ndërprerë nga 3/4" për 1/2" Pamjen më të mëdha

NYMR0402

HANSEN

NYMR0402 - tkurret Mëngë të ndërprerë nga 3/4" për 1/2"

Në najloni të përforcuar me fibra qelqi.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

0,71 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i lidhjesManicotto
Lloji i sulmit1,5"
Madhësia bashkangjitje3/4", 1/2"

Më shumë info

E ndërprerë pajisje të cilësisë më të lartë për ujë të pijshëm.

Në najloni të përforcuar me fibra qelqi, paraganabile për të rezistencës mekanike të metaleve me pajisje, me privilegje të plastikës, sepse ata nuk gjenerojnë të ndryshket.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Lloji i lidhjesManicotto
Specifiche tecniche
Lloji i sulmit1,5"
Madhësia bashkangjitje1/2"
Madhësia bashkangjitje3/4"

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...