NYNR1002 - Montim reduktuar ndërprerë nga 1" 1/2" Pamjen më të mëdha

NYNR1002

HANSEN

NYNR1002 - Montim reduktuar ndërprerë nga 1" 1/2"

Në najloni të përforcuar me fibra qelqi.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


1,51 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i lidhjesNipplo
Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje1", 1/2"

Më shumë info

E ndërprerë pajisje të cilësisë më të lartë për ujë të pijshëm.

Në najloni të përforcuar me fibra qelqi, paraganabile për të rezistencës mekanike të metaleve me pajisje, me privilegje të plastikës, sepse ata nuk gjenerojnë të ndryshket.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Lloji i lidhjesNipplo
Specifiche tecniche
Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje1/2"
Madhësia bashkangjitje1"

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...