ILCRBY100D - Filter për mikro-ujitjes 1" Shfaq të madhe

ILCRBY100D - Filter për mikro-ujitjes 1"

ILCRBY100D

Produkt i ri

Filtri i disk. 120 rrjetë. Presion maksimal 10 bar. Të madhe të kapaciteteve.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 14 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 14 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,14 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

14,34 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Disk filtër 120 rrjetë për të dalë me sulme nga 1".

Ofron një filtrimit kapaciteti i rritur për aplikimet në qendra rezidenciale, komerciale, dhe komunale.

Filter fishekë me jetë të gjatë mund të hiqet lehtë për pastrim, reduktimin e dukshëm të pastrimit herë.

Ndihmëse lidhje me një ndërprerë ppb mund të shpuara për të lejuar kullues ose depressurization.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmitMashkull / Mashkull
Madhësia bashkangjitje1 "

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...