FC75-FF-T-120 - Filter për spërkatës ujitje 3/4" Shfaq të madhe

FC75-FF-T-120 - Filter për spërkatës ujitje 3/4"

FC75-FF-T-120

Produkt i ri

Filter fishekë. 50-rrjetë. Presion maksimal 10 bar.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

9,32 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Filtri, me një mbledhur enë për papastërtitë të jetë e pozicionuar me pajisje për gypa në fund. I pastër, thjesht duke hequr fishek nga filtri pa kontaminuar ujë të bimëve.

Mbledhja enë të shmang që pluhuri dhe të bie në brendësi të filtruar, dhe pastaj në pritje në kohën e nxjerrjes së fishek. Instalimi i lehtë, në tërësi , gjithmonë duke punuar nga lart.

Ajo pastron thjesht me hapjen e bllokuar unaza e filtrit të bartësit dhe të tërhequr nga fishek.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmitfemer / femer
Madhësia bashkangjitje3/4 "

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...