ILCRBY100D - Filter për mikro-ujitjes 1" Pamjen më të mëdha

ILCRBY100D

Rain Bird

ILCRBY100D - Filter për mikro-ujitjes 1"

Filtri i disk. 120 rrjetë. Presion maksimal 10 bar. Të madhe të kapaciteteve.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 9 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 9 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

9,55 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje1"

Më shumë info

Disk filtër 120 rrjetë për të dalë me sulme nga 1".

Ofron një filtrimit kapaciteti i rritur për aplikimet në qendra rezidenciale, komerciale, dhe komunale.

Filter fishekë me jetë të gjatë mund të hiqet lehtë për pastrim, reduktimin e dukshëm të pastrimit herë.

Ndihmëse lidhje me një ndërprerë ppb mund të shpuara për të lejuar kullues ose depressurization.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje1"

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...