FC300-MM-50 - Filter për spërkatës ujitje 3" Pamjen më të mëdha

FC300-MM-50

Irridea

FC300-MM-50 - Filter për spërkatës ujitje 3"

Filter fishekë. 50-rrjetë. Maksimale presion 8 bar.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 139 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 139 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,39 € .


139,84 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje3"

Më shumë info

Filtri, me mbledhjen e të enë.

Ajo pastron thjesht me hapjen e bllokuar unaza e filtrit të bartësit dhe të tërhequr nga fishek.

Madhësia 2" M/M

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Lloji i sulmit1"
Madhësia bashkangjitje3"

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...