Alessio - vatër Futur topth 11 kw Pamjen më të mëdha

901633300

Punto Fuoco

Alessio - vatër Futur topth 11 kw

Fireplace futur topth 11 kw

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1460 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1460 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 14,60 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

1 460,07 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Më të vlerësuarat pushtet min. (Kw)2.7
Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)11
Nominale të jepnin85
Heatable Vëllimi min. (mp)60
Heatable Volume max. (mp)190
Tank fishekëve (Kg)15
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)0.6
Orë të konsumit max. (Kg)2.4
Gjerësia (cm)59.3
Lartësia (cm)70.17
Thellësia (cm)61.5
Pesha (Kg)109.3
GaranciDy vjet

Më shumë info

ALESSIO është një praktik dhe ekonomik zgjidhje për të transformuar your vatrës, konvertimin e saj në ushqim të fishekëve. Avantazhi është një performancë më të mirë,më pak të mirëmbajtjes, të mëdha dhe lehtësinë e përdorimit, dhe programimi në Sajë të fuqisë së tabaka, ngarkimin e fishekëve më tutje është e thjeshtëzuar, në krahasim me zgjidhjet tjera që kërkojnë nxjerrjen e futur Me telekomandë

Për mjediset e deri në 190 mc. Me një sirtar, ngarkimin e fishekëve e para që ju lejon për të ushqyer atë për të vatrës. Programueshëm dhe kontrollin e largët të pajisur

Gjithashtu në dispozicion në një lartësi për këtë fut.

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Më të vlerësuarat pushtet min. (Kw)2.7
Më të vlerësuarat fuqia max. (Kw)11
Nominale të jepnin85
Heatable Vëllimi min. (mp)60
Heatable Volume max. (mp)190
Tank fishekëve (Kg)15
Lëndë djegëseFishekëve
Orë konsumi i karburantit min. (Kg)0.6
Orë të konsumit max. (Kg)2.4
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)59.3
Lartësia (cm)70.17
Thellësia (cm)61.5
Pesha (Kg)109.3
Default
GaranciDy vjet