Llak Autodose In & Out

NFZ.YSDP06.INOU

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 64 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 64 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,64 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Calculate Delivery Cost

64,66 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Automatike automat llak bazuar në Pyrethrum, një natyrore të insekteve i pakëndshëm për shtëpie dhe natyrë të përdorni (strehuar).

E pajisur me telekomandë përmes të cilit ju mund të cilësoni shpeshtësinë e aktivizimit dhe shuma e insecticide dispensed.

Punon me tank Nuk Fluturojnë 400ml. Rregullatori ju lejon të zgjidhni një shumëllojshmëri të funksioneve: Zgjedhja e shpërndarjeve: çdo 5-10-15 minuta.

Sasia e produktit të të eliminohen dhe koha e punës: gjatë ditës, gjatë natës, 24 orë. Ideale për hotele, restorante, vende të larta të pjesëmarrjes, si dhe patios, tarracat, verandas dhe gazebos.

Insektet e synuar për përdorim nga rregullatori Nuk është Fluturojnë, mushkonjat, mizat dhe insektet fluturuese në përgjithësi.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...