Ju Llak Automat për të llak e insecticide nga brenda

NFZ.YSDP06.INXX

Produkt i ri

Automatike automat llak bazuar në Pyrethrum ose Aromat për të brendshme.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 25 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 25 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,25 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

25,36 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Automatike automat llak bazuar në Pyrethrum, një natyrore (ose aromat) për mjedise shtëpie.

I pajisur me një telekomandë me të cilat ju mund të cilësoni shpeshtësinë e aktivizimit.

Punon me tank me ujëmatës (nuk përfshihen) insecticide No-Fly 150 ml bazuar në Pyrethrum, një fizik shumë efektive për të mbajtur larg të mundimshëm të mete.

Komente

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog