Korniza lule 35 x 35 cm, lartësi 32,5 cm Pamjen më të mëdha

988 TC

Serralunga 1825

Korniza lule 35 x 35 cm, lartësi 32,5 cm

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 32 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 32 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,32 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

32,92 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Gjerësia (cm)35
Lartësia (cm)32.5

Më shumë info

Korniza lule 35 x 35 cm, lartësi 32,5 cm

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)35
Lartësia (cm)32.5

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...