B 40 P Elite - Makinë Prerëse Shfaq të madhe

B 40 P Elite - Makinë Prerëse

B 40 P Elite

Produkt i ri

Zhvendosja 40 cc Pushtet 1.5 Kw Peshë (prerja njësi nuk përfshihen) 7.1 Kg

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 349 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 349 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,49 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

349,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E Brushcutter McCulloch B40P Elita është i përshtatshëm për vende pune me pak hapësirë për manovrim.

Me një peshë të përafërt prej 7.5 Kg, makinë prerëse B40P Elita është një mjet praktik për të përdorur.

Me motor prej 1.5 Kw është me siguri është padyshim një furçë prestar i fuqishëm, praktike dhe e lehtë për të trajtuar.

Komente