780 BL Rehati - Loppers aroused Shfaq të madhe

780 BL Rehati - Loppers aroused

646

Produkt i ri

Rrëmbyer 780 BL Rehati GARDENA

Prerëse të pastër, të saktë dhe shumë të mirë ergonomi superiore Thikë e me mprehje e konkave

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 47 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 47 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,47 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

47,49 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Rrëmbyer 780 BL Rehati GARDENA model 646-20, të prerë me shumëfishohen veshje për degët me një diametër deri në 42 mm.

E trajton slotted në alumini garanton stabilitet më të madh me një reduktuar peshën për të lehtësuar trajtimin dhe më të rehatshme dhe të saktë.

E loppers kanë një jo-ngjit veshje për një të pastër të prerë degë dhe një pastrim më të lehtë.

Veshje gjithashtu mbron kundër ndryshk. Gjithashtu, për një prerje të jetë veçanërisht e efektshme, e rrëmbyer Rehati janë të pajisura me shumëfishohen veshje që ju lejon të merrni më të madh për prerjen e energjisë për të njëjtat përpjekje.

Siguria dhe rehatia janë të garantuara nga një seri e elementeve: nga trajton, me veçantë të trajtojë dhe të dy balestrat, parakolp, jo-shqip.

Dy balestrat bumpers të mbrojtur kyçet e duarve.

Prerëse të pastër, të saktë dhe shumë të mirë ergonomi. Top thikë e me mprehje e konkave.

Komente