Felco 2 - Shkurtim për shkurtim, të prerjes në 25 mm

FELCO 2

Produkt i ri

Shears në një dorë. Performancë të lartë. Klasik model. Dora e madhe.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 45 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 45 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,45 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

Calculate Delivery Cost

45,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E ergonomik formën dhe dorezat janë formuar për FELCO 2 siguruar menjëherë një ndjenjë të sigurt, të rehatshme dhe qetësuese.

Kjo është theksuar nga fortë kundër teh të përforcuar, e cila është riveted direkt në aluminit të trajtojë, një-copë, e cila siguron që FELCO 2 është mjaft e fortë për t'u marrë me prunings, më sfiduese.

E balestrat në gome për të mbrojtur dore nga përpjekjet, ndërsa gome mbërthen ofrojnë rehati.

Mekanizmi i micrometric rregullimi lejon të lehtë rregullim i prerjes së kokës sipas nevojave tuaja, duke ruajtur një të mprehtë prerë të FELCO markë.

E FELCO 2 është universale mjet për prerje dhe shkurtim të cilësisë më të mirë, për ata që e duan ndjenjën e kënaqësisë që vjen nga një pune të bërë mirë.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)0.24
Gjatësia (cm)21.5