Halu - Gërshërë për shkurtim 3 pozicione Pamjen më të mëdha

69855-10/8

Vigor

Halu - Gërshërë për shkurtim 3 pozicione

Gërshërë për shkurtim të

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 10 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 10 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

10,90 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

GËRSHËRË për SHKURTIM, ENERGJI HALU. STRUKTURA E BËRË NGA ALUMINI. TEH, TË VESHURA ÇELIKU. ERGONOMIK TRAJTON ALUMI/NAJLONI. PRERJEN ME RROTA 3 POZICIONE. MILLI i.