WG801E.1 - Scissor baterisë Pamjen më të mëdha

WG801E.1

Worx

WG801E.1 - Scissor baterisë

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 129 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 129 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,29 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

129,99 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Shears me litium bateri 20-V i madh për të përfunduar brenda dhe jashtë shtëpisë, Sistem, EasyFit lejon për të zëvendësuar blades në një çast, duke i shndërruar ato nga tagliosiepe të taglioerba.

E pasme të trajtojë rubberised për një më të mirë grip.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...