8734-20 - Gërshërë për bari, kthyeshëm, Rehati Shfaq të madhe

8734-20 - Gërshërë për bari, kthyeshëm, Rehati

8734-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 18 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 18 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,18 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

18,07 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ju lejojnë për trim skajet e lëndinë me lehtësi dhe saktësi.

Ata mund të arrihet lehtë edhe zona e kopshtit të vështirë për të hyrë.

E blades mund të rrotullohen me 360° për të garantuar një të rehatshme të përdorni për të dy mëngjarash dhe për mëngjarash. E ergonomik të trajtojë në të butë materialit plastik ju lejon të prerë me lehtësi.

E blades për mprehje onde me jo-ngjit veshje të ju lejojnë për të prerë me saktësi në një lartësi uniforme.

Në sajë të veçantë të pranverës mbështetjen e blades, dhe është e garantuar një të prerë në efektshëm dhe të njëtrajtshëm përgjatë gjithë gjatësisë. Shinat për të siguruar zhvillimin dhe të lehtë lartësinë e prerë të njëtrajtshme.

Falë praktike bllokohet insertable me një dorë, dhe gërshërë për bar mund të jetë e mbyllur shpejt dhe me lehtësi ekstreme. Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...