8740-20 - Gërshërë për barin ritëm me të trajtojë Rehati Shfaq të madhe

8740-20 - Gërshërë për barin ritëm me të trajtojë Rehati

8740-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 36 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 36 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,36 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

36,78 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ju lejojnë për trim skajet e lëndinë në një të shpejtë dhe të saktë të mënyrës, me anë të mbajtur një sjellje korrekte, pa lodhje e pasme.

Për të kryer në një shumë të përshtatshëm dhe të lehtë për t'u përdorur gërshërë për bari, këto janë të pajisura me rrota të mëdha.

Faleminderit për të trajtuar me të ndryshueshme ndjeshmëri, ajo është e mundur për të rregulluar atë në lartësinë e përdoruesit, duke siguruar një ergonomik pozicion.

Praktike të trajtojë mundëson një të mirë trajtimin e gërshërë për në bari pa pasur nevojë të bëj poshtë.

Gërshërë për bari, janë të pajisur me blades për mprehje onde me jo-ngjit veshje të prerë të saktë të një uniforme lartësi.

Blades me jo-ngjit veshje dhe mund të lëvizen deri në 90° në të dyja anët për fleksibilitet më të madh dhe qasje të lehtë.

Në sajë të veçantë të pranverës mbështetjen e blades, dhe është e garantuar një të prerë në efektshëm dhe të njëtrajtshëm përgjatë gjithë gjatësisë.

Falë praktike bllokohet insertable me një dorë, dhe gërshërë për bar mund të jetë e mbyllur shpejt dhe me lehtësi ekstreme. E eyelet ju lejon për të ul receptorin e telefonit mjet.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...