8731-30 - Gërshërë për barin ritëm Klasike Shfaq të madhe

8731-30 - Gërshërë për barin ritëm Klasike

8731-30

Produkt i ri

Mëngjarash dhe të drejtë-dorëzuar. Galvanizuar ose të lëmuar. Mund të rrotullohen 360°. Drejt blades.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 16 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 16 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,16 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

16,15 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ju lejojnë për trim skajet e lëndinë me saktësi.

E ergonomik të trajtojë ju lejon të prerë me lehtësi.

E blades mund të rrotullohen me 360° për të garantuar një të rehatshme të përdorni për të dy mëngjarash dhe për mëngjarash.

Falë saj blades, të ngurtësuar, zink e lyera, të lëmuar, me gërshërë për të barit, të ketë një kohëzgjatje më të madhe. Gjithashtu, janë të mbrojtur nga ndryshku.

E veçantë të pranverës mbështetjen e blades lejon për efikas të prerjes, të njëtrajtshme përgjatë tërë gjatësisë.

Falë praktike bllokohet insertable me një dorë, dhe gërshërë për bar mund të jetë e mbyllur shpejt dhe me lehtësi ekstreme.

Garanci ka një kohëzgjatje prej 25 vjetësh.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...