8885-20 - Gërshërë për bari me bateri të ClassicCut Shfaq të madhe

8885-20 - Gërshërë për bari me bateri të ClassicCut

8885-20

Produkt i ri

Prerja: 8 cm. Autonomia: 45 minuta. Bateria voltage: 3.6 V.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 69 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 69 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,69 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

69,28 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dhe' të jetë e mundur për të ulur të qetë skajet e lëndinë pa rrëmujë e kabllove.

I pajisur me thikë për bar dhe boxwoods, me një gjerësi prej 8 cm, dhe gërshërë që janë projektuar për ti dhënë formë të bossi.

Në sajë të rechargeable bateri litium-ion me performancë të lartë, dhe të lehtë të mirëmbajtjes, është e mundur për të punuar thjesht dhe me efikasitet.

LED ekran tregon se niveli i ngarkimit të baterisë ofron një vazhdueshëm të parë të kohës së mbetur, dhe tregon se në kohën e duhur kur bateria ka nevojë të plotësohen.

Në sajë të ergonomik të trajtojë ju mund ta mbani në dorën tuaj pa vështirësi gërshërë për barin për bateri; përveç kësaj, i fuqishëm punën për të prodhuar rezultate të shkëlqyera.

Në teh të parë cilësisë replaceable janë të pajisur me mprehje e saktësi dhe jo-ngjit shtresë.

E blades mund të zëvendësohet pa përdorimin e veglave, në një shumë të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurt. Në këtë mënyrë, gërshërë për barin shpejt mund të shndërrohet në rifilasiepi.

Gërshërët për bari me bateri, të vijë me ngarkuesin dhe rast blades për të ruajtur në kujtesën e plotë të sigurisë.

Për të punuar të qetë pa bending është e mundur për të kombinuar gërshërë me aroused të trajtojë.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...