8893-20 - Gërshërë për bari me bateri të ComfortCut

8893-20

Produkt i ri

Prerja: 8 cm. Autonomia: 90 minuta. Bateria voltage: 7.2 V.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 82 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 82 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,82 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

82,42 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Dhe' të jetë e mundur për të ulur të qetë skajet e lëndinë pa rrëmujë e kabllove.

I pajisur me thikë për bar dhe boxwoods, me një gjerësi prej 8 cm, dhe gërshërë që janë projektuar për ti dhënë formë të bossi. Në sajë të modelit Rehati, GARDENA fokusuar në mënyrë të veçantë në lehtësinë e përdorimit.

Në varësi të përdorimit, të rehatshme të trajtojë me ndryshueshme kënd rregullimi i lejon optimal të rregullimit për të mbajtur dorën në një natyrore pozicion.

E integruar të rollers të siguruar optimale udhëzuese e gërshërë dhe për të lehtësuar bordurë e lëndinë.

Në sajë të rechargeable bateri litium-ion me performancë të lartë, dhe të lehtë të mirëmbajtjes, është e mundur për të punuar thjesht dhe me efikasitet.

LED ekran tregon se niveli i ngarkimit të baterisë siguron kontrollin e vazhdueshëm të kohës së mbetur, dhe tregon se në kohën e duhur kur bateria ka nevojë të plotësohen.

Në teh të parë cilësisë replaceable janë të pajisur me mprehje e saktësi dhe jo-ngjit shtresë.

E blades mund të zëvendësohet pa përdorimin e veglave, në një shumë të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurt. Në këtë mënyrë, gërshërë për barin shpejt mund të shndërrohet në rifilasiepi.

Gërshërët për bari me bateri, të vijë me ngarkuesin dhe rast blades për të ruajtur në kujtesën e plotë të sigurisë.

Për të punuar të qetë pa bending është e mundur për të kombinuar gërshërë me aroused të trajtojë.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...