8890-20 Grup - gërshërë për bari me bateri të ClassicCut Shfaq të madhe

8890-20 Grup - gërshërë për bari me bateri të ClassicCut

8890-20

Produkt i ri

Me aroused të trajtojë dhe të kthyeshëm. Prerja: 8 cm. Autonomia: 45 minuta. Bateria voltage: 3.6 V.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 103 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 103 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,03 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

103,30 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me të vendosur gërshërë për bari me bateri të ClassicCut GARDENA është e mundur për të ulur të qetë skajet e lëndinë pa kabllo dhe pa pasur nevojë të bëj poshtë.

Handy vendosur përfshin aroused trajtuar kthyeshëm që ju lejon për të prerë barin, ruajtjen e një sjellje korrekte.

Rrotat e bëjnë atë të lehtë ngarje në bari. Në sajë të rechargeable bateri litium-ion me performancë të lartë, dhe të lehtë të mirëmbajtjes, është e mundur për të punuar thjesht dhe me efikasitet.

LED ekran tregon se niveli i ngarkimit të baterisë ofron një vazhdueshëm të parë të kohës së mbetur, dhe tregon se në kohën e duhur kur bateria ka nevojë të plotësohen.

Në teh të parë cilësisë replaceable janë të pajisur me mprehje e saktësi dhe jo-ngjit shtresë. E blades mund të zëvendësohet pa përdorimin e veglave, në një shumë të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurt.

Gërshërët për bari me bateri, të vijë me ngarkuesin dhe rast blades për të ruajtur në kujtesën e plotë të sigurisë.

Pa aroused të trajtojë dhe të kthyeshëm, të cilat mund të hiqet lehtë faleminderit për bashkim sistem pa kabllo, gërshërë për bari me bateri, gjithashtu, ato janë ideale për ti dhënë formë të bossi.

Në sajë të ergonomik të trajtojë ju mund ta mbani në dorën tuaj pa vështirësi gërshërë për barin për bateri; përveç kësaj, i zhytur në mendime të performancës, të prodhojë rezultate të shkëlqyera. Një e plotë mjet për kopshtin tuaj!

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...