8887-20 Grup - Gërshërë për barin dhe për bossi ClassicCut Shfaq të madhe

8887-20 Grup - Gërshërë për barin dhe për bossi ClassicCut

8887-20

Produkt i ri

Me teh rifilasiepi. Prerja: 8 cm. Max prerja gjatësia: 125 mm. Autonomia: 45 minuta. Bateria voltage: 3.6 V.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 81 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 81 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,81 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

81,68 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Ofertë të plotë me teh rifilasiepi.

Për trim skajet e lëndinë dhe i japin formë të bossi dhe shkurre lirisht dhe pa pengesë të kabllove.

E fuqishme, rechargeable Litium-Jon baterive.

Me të UDHËHEQUR për të kontrolluar niveli i ngarkimit. Ergonomik të trajtojë.

E fuqishme, prerja rezultatet janë të përsosur.

Në teh të parë të kualitetit, mprehje e saktësi dhe jo-ngjit shtresë.

E reja të sistemit të zëvendësuar blades shpejtë dhe pa nevojë për mjete.

Të plotë me rastin blades dhe karikuesin. Convertible rifilasiepi e baterisë. Mund të përdoret me aroused trajtuar kthyeshëm.

Përmbajtja: 1 x Gërshërë baterisë ClassicCut, 1 x thikë për bar dhe boxwood 8 cm, 1 x Thikë rifilasiepi nga 12.5 cm.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...