8897-20 Grup - gërshërë për barin dhe për bossi baterisë Shfaq të madhe

8897-20 Grup - gërshërë për barin dhe për bossi baterisë ComfortCut

8897-20

Produkt i ri

Prerja: 8 cm. Max prerja gjatësia: 180 mm. Autonomia: 90 minuta. Bateria voltage: 7.2 V.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 93 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 93 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,93 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

93,17 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kjo është me të vërtetë një mjet i shkathët për në xhennet.

I pajisur me dy ndryshme blades, gërshërë janë të përshtatshme për të prerë skajet e lëndinë, të shkurtojë dhe formën e boxwood dhe të trap mbrojtjet dhe shkurre.

E blades mund të zëvendësohet pa përdorimin e veglave, në një shumë të thjeshtë, të shpejtë dhe të sigurt. Gërshërë për bari mund të konvertohen shpejt e shpejt në rifilasiepi.

Në sajë të modelit Rehati, GARDENA fokusuar në mënyrë të veçantë në lehtësinë e përdorimit.

Në varësi të përdorimit, të rehatshme të trajtojë me ndryshueshme kënd rregullimi i lejon optimal të rregullimit për të mbajtur dorën në një natyrore pozicion.

Në sajë të rechargeable bateri litium-ion me performancë të lartë, dhe të lehtë të mirëmbajtjes, është e mundur për të punuar thjesht dhe me efikasitet. LED ekran tregon se niveli i ngarkimit të baterisë siguron kontrollin e vazhdueshëm të kohës së mbetur, dhe tregon se në kohën e duhur kur bateria ka nevojë të plotësohen.

Në teh të parë cilësisë replaceable janë të pajisur me mprehje e saktësi dhe jo-ngjit shtresë.

Gërshërët për barin dhe për bossi bateri të vijë me ngarkuesin dhe rast blades për të ruajtur në kujtesën e plotë të sigurisë.

Për të punuar të qetë pa bending është e mundur për të kombinuar gërshërë me aroused të trajtojë.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...