SAR 100-VXm 10/35 - heqjen Stacionin e keqe e ujit Pamjen më të mëdha

SAR 100-VXm 10/35

Pedrollo

SAR 100-VXm 10/35 - heqjen Stacionin e keqe e ujit

Tank kapacitet prej 100 litra. Pompë Pedrollo VXm 10/35. Shkarkimi i prurjes deri në 400 l/min (24 m3/h). Kreu deri në 10 m. Motor 0.75 Kw (1 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 559 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 559 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,59 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

559,58 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)4.8
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)400
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)10
Prizë1" 1/2
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)50,0
Lartësia (cm)64,5
Thellësia (cm)69,0
Pesha (Kg)37,2
GaranciDy vjet

Më shumë info

Stacioni të ndërtojë-up dhe të heqë ujërave të zeza.

Storage tank kapacitet prej 100 litra.

Pompë heqjen model VXm 10/35.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1 HP
Thithjen në 230V (NJË)4.8
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)400
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)10
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë1" 1/2
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)50,0
Lartësia (cm)64,5
Thellësia (cm)69,0
Pesha (Kg)37,2
Default
GaranciDy vjet

Shkarkuar