Të rritet rritet-30B - centrifugale Pompë elektrike në tre faza

HF 30B

Produkt i ri

Rrjedha normat e deri në vitin 2000 l/min (120 m3/h). Kreu deri në 18 m. Motor 5.5 Kw (7.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 631 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 631 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,31 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

631,11 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa PEDROLLO e vijës rritet rritet të lartë rrjedhën e normave, janë të rekomanduara për civile, dhe bujqësore.

E PEDROLLO rritet rritet 30B ka një numër që varion nga 600 në vitin 2000 litra në minutë me një prevalencë prej 18 deri në 13 metra.

Në rendimentet e larta të arritshme dhe mundësinë e një përdorim të vazhdueshëm të bëjë atë të dobishme për përdorimin e kësaj pompë për ujitje apo shi, për tërheqjen e ujit nga liqenet, lumenjtë, puset dhe për një gamë të gjerë industrial përdor të cilat janë karakterizuar nga nevoja për të arritur të mëdha në rrjedhën e përhapjen e raportit të ulët-të mesme

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës HF

TYPE
three-phase
HF 50B
HF 50A
HF 51B
HF 51A
HF 70C
HF 70B
HF 70A
HF 5C
HF 5B
HF 5A
HF 5BM
HF 5AM
HF 4
HF 6C
HF-6B
HF-6A
HF-8B
HF 8A
HF 20B-N
THE HF-20A-N
THE HF-30B
HF-30A
POWER
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23
0.550.75
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
0.751
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
34
45.5
5.57.5
7.510

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Pesha (kg)60.9

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave HF HIGH FLOW

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të Pedrollo pompa seri HF HIGH Flow.

Shkarkime (748.28k)