HFm 50B - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës Shfaq të madhe

HFm 50B - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës

HFm 50B

Produkt i ri

Prurjes deri në 300 l/min (18 m3/h). Kreu deri në 10 m. Motor 0.35 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 124 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 124 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,24 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

124,74 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa PEDROLLO e vijës rritet rritet mesme prurjes, janë të rekomanduara për civile, dhe bujqësore.

E PEDROLLO rritet rritet 50B ka një numër që varion nga 50 deri në 300 litra në minutë, me një prevalencë nga 4 deri në 10 metra.

Në rendimentet e larta të arritshme dhe mundësinë e një përdorim të vazhdueshëm të bëjë atë të dobishme për përdorimin e kësaj pompë për ujitje apo shi, për tërheqjen e ujit nga liqenet, lumenjtë, puset dhe për një gamë të gjerë industrial përdor të cilat janë karakterizuar nga nevoja për të arritur të mëdha në rrjedhën e përhapjen e raportit të ulët-të mesme

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës HFm

LLOJI
të vetme-faza
HFm 50B
HFm 50A
HFm 51B
HFm 51A
HFm 70C
HFm 70B
HFm 5C
HFm 5B
HFm 5A
HFm 5BM
HFm 5AM
HFm 4
HFm 6C
HFm 6B
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
0.550.75
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
0.751
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Caratteristiche essenziali
Loanstravaso cisterne
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta HF MEDIUM I KAPACITETEVE

Shabllonet, curves japin dhe karakteristikat konstruksionit të Pedrollo pompa seri HF MEDIUM rrjedhjen.

Shkarkime (476.81k)