Rritet rritet 50B - centrifugale Pompë elektrike në tre faza Shfaq të madhe

Rritet rritet 50B - centrifugale Pompë elektrike në tre faza

HF 50B

Produkt i ri

Prurjes deri në 300 l/min (18 m3/h). Kreu deri në 10 m. Motor 0.35 Kw (0.50 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 135 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 135 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,35 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

135,88 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa PEDROLLO e vijës rritet rritet mesme prurjes, janë të rekomanduara për civile, dhe bujqësore.

E PEDROLLO rritet rritet 50B ka një numër që varion nga 50 deri në 300 litra në minutë, me një prevalencë nga 4 deri në 10 metra.

Në rendimentet e larta të arritshme dhe mundësinë e një përdorim të vazhdueshëm të bëjë atë të dobishme për përdorimin e kësaj pompë për ujitje apo shi, për tërheqjen e ujit nga liqenet, lumenjtë, puset dhe për një gamë të gjerë industrial përdor të cilat janë karakterizuar nga nevoja për të arritur të mëdha në rrjedhën e përhapjen e raportit të ulët-të mesme

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës HF

TYPE
three-phase
HF 50B
HF 50A
HF 51B
HF 51A
HF 70C
HF 70B
HF 70A
HF 5C
HF 5B
HF 5A
HF 5BM
HF 5AM
HF 4
HF 6C
HF-6B
HF-6A
HF-8B
HF 8A
HF 20B-N
THE HF-20A-N
THE HF-30B
HF-30A
POWER
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
2.23
0.550.75
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
0.751
1.11.5
1.52
2.23
34
45.5
34
45.5
5.57.5
7.510

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)00:50
Thithjen në 230V (NJË)2.1
Thithjen në 400V (NJË)1.2
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)4
Max kokë. (m.)10
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "1/2
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loanstravaso cisterne
Loansfurnizimi me ujë
Loanssistemet e ftohjes
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)16.6
Lartësia (cm)20
Thellësia (cm)26.5
Pesha (kg)7.8
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta HF MEDIUM I KAPACITETEVE

Shabllonet, curves japin dhe karakteristikat konstruksionit të Pedrollo pompa seri HF MEDIUM rrjedhjen.

Shkarkime (476.81k)