HFm 70B - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës Shfaq të madhe

HFm 70B - centrifugale Pompë elektrike, të vetme të fazës

HFm 70B

Produkt i ri

Prurjes deri në 300 l/min (18 m3/h). Kreu deri në 32 m. Motori 1.5 Kw (2 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 256 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 256 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,56 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

256,15 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa PEDROLLO e vijës rritet rritet mesme prurjes, janë të rekomanduara për civile, dhe bujqësore.

E PEDROLLO rritet rritet 70B ka një numër që varion nga 50 deri në 300 litra në minutë, me një prevalencë prej 32 për 19 metra.

Në rendimentet e larta të arritshme dhe mundësinë e një përdorim të vazhdueshëm të bëjë atë të dobishme për përdorimin e kësaj pompë për ujitje apo shi, për tërheqjen e ujit nga liqenet, lumenjtë, puset dhe për një gamë të gjerë industrial përdor të cilat janë karakterizuar nga nevoja për të arritur të mëdha në rrjedhën e përhapjen e raportit të ulët-të mesme

Instalimi kryhet në ambiente të brendshme ose përndryshe, të mbrojtura nga moti.

Modele dhe performancës HFm

LLOJI
të vetme-faza
HFm 50B
HFm 50A
HFm 51B
HFm 51A
HFm 70C
HFm 70B
HFm 5C
HFm 5B
HFm 5A
HFm 5BM
HFm 5AM
HFm 4
HFm 6C
HFm 6B
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.550.75
0.550.75
0.751
1.11.5
1.52
0.550.75
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
0.751
1.11.5
1.52

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)2
Thithjen në 230V (NJË)10.0
Capacitor45 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)300
Përhapja min. (m.)19
Max kokë. (m.)33
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "1/2
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Caratteristiche essenziali
Loanstravaso cisterne
Loansfurnizimi me ujë
Loanssistemet e ftohjes
Loansujitje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)90
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)21.6
Lartësia (cm)26.9
Thellësia (cm)37.3
Pesha (kg)21.8
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta HF MEDIUM I KAPACITETEVE

Shabllonet, curves japin dhe karakteristikat konstruksionit të Pedrollo pompa seri HF MEDIUM rrjedhjen.

Shkarkime (476.81k)