NYR0402 - ndërprerë reducer 3/4" për 1/2" Shfaq të madhe

NYR0402 - ndërprerë reducer 3/4" për 1/2"

NYR0402

Produkt i ri

Në najloni të përforcuar me fibra qelqi.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

0,89 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E ndërprerë pajisje të cilësisë më të lartë për ujë të pijshëm.

Në najloni të përforcuar me fibra qelqi, paraganabile për të rezistencës mekanike të metaleve me pajisje, me privilegje të plastikës, sepse ata nuk gjenerojnë të ndryshket.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Lloji i lidhjesthith
Specifiche tecniche
Lloji i sulmitmashkull / femër
Madhësia bashkangjitje3/4 "
Madhësia bashkangjitje1/2 "

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...