NYGF02 - Bërryl 90 shkallë, ndërprerë 1/2" Shfaq të madhe

NYGF02 - Bërryl 90 shkallë, ndërprerë 1/2"

NYGF02

Produkt i ri

Në najloni të përforcuar me fibra qelqi.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

1,17 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E ndërprerë pajisje të cilësisë më të lartë për ujë të pijshëm.

Në najloni të përforcuar me fibra qelqi, paraganabile për të rezistencës mekanike të metaleve me pajisje, me privilegje të plastikës, sepse ata nuk gjenerojnë të ndryshket.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Lloji i lidhjesbërryl
Specifiche tecniche
Lloji i sulmitfemër
Madhësia bashkangjitje1/2 "

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...