113BCL - Kabinë drejtkëndëshe Lite Seri Shfaq të madhe

113BCL - Kabinë drejtkëndëshe Lite Seri

113BCL

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 17 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 17 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.
Calculate Delivery Cost

17,08 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kabinë e inspektimit të dizajnuara për të lehtësuar instalimin dhe të ardhmen mirëmbajtjen e një objekti në bodrum.

Ideal për mbrojtjen bazat manual, valvulave, ujëmatësit, porta e valvulave të mbyllur-off etj.,

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog