107BCT - Kabinë rrethore mini-Seri DEMI Shfaq të madhe

107BCT - Kabinë rrethore mini-Seri DEMI

107BCT

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 5 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 5 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

5,29 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në linjë të re të puseve, DEMI është ndërtuar në polietilenne densitet të lartë, dhe kjo i bën ata shumë të qëndrueshme dhe të thyer, për aplikimin në fushën e ujitjes, dhe jo vetëm.
Ata janë ideale kur ju duhet të kuptojnë fushat e driveways.

E ka mbuluar një boppio cik që pengon ndërhyrje dhe depozitimit të poshtër.

Dy hapje në para-shtypur për të lehtësuar hyrjen e tubave.

Ata janë të dalluar për fortësi dhe qëndrueshmëri.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...