Kabinë e lidhur me V1 (valve nuk përfshihen) Pamjen më të mëdha

1254-20

Gardena

1254-20 - Kabinë të lidhura me V1 (valve nuk përfshihen)

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 37 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 37 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,37 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

37,82 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Në kabinën e lidhur V1 GARDENA mund të jetë i instaluar nën tokë, një valvul 24 V (art. 1278-20) ose një valvul cordless 9 V (art. 1251-20).

Mëngë është aroused e bën të lehtë për instalimin dhe heqjen e përforcimeve.

Kapak mund të jenë të mbyllura për të siguruar të plotë të sigurisë.

Kabinë e lidhur V1 GARDENA ka një mashkull ndërprerë lidhës 1".

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar