NEPTUNI 3P-9A - Inverter tifase nga 9 Për Pamjen më të mëdha

NE.T9-51-0000

Italtecnica

NEPTUNI 3P-9A - Inverter tifase nga 9 Për

Inverter për pompat, tre-fazor me tre faza tension të furnizimit

Voltage:

linja e tensionit 3 x 400 V motor tensionit 3 x 400 V

Fuqia:

5.5 Kw - 9 Krahët

input/output kartë: të përfshira

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 697 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 697 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 6,97 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

697,84 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Neptuni është një pajisje elektronike që kontrollon fillimin dhe ndalimin e një pompë elektrike të bazuar në qoshk të teknologjisë.

Në sajë të kësaj teknologjie, ajo është në gjendje për të modulate frekuenca (Hz) e tanishme që arrin motorike në mënyrë që të bëjë të ndryshojnë rotacionit shpejtësi, revolucionet/minutë në varësi të kërkesës për ujë nga bimë.

E detyrueshme e instalimit të një zgjerimi enë 2-5l.

Kontrolli ampereometrico motor të prodhimit.

Presion të vazhdueshëm në sajë të rregulluar shpejtësinë e motorit.

Kursimi i energjisë në sajë të një më të ulët të absorbimit të pompë.

Nisem gradual pompë, e zvogëlon uji çekiç.

Mbrojtja kundër thatë drejtimin automatike të Rivendosur, në rast të thatë running.

Rrjedhje të kontrolloni Funksion anti-bllok.

Mundësia për të lidhur më shumë pajisje të grupit të pressurization deri në 8 pompa.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar